Tatjana Petek

ravnateljica

02 741 07 40, 041 291 229 tatjana.petek@gsormoz.si

Administrativno osebje

Metka Letonja

računovodja VI.

02 741 07 30 metka.letonja@gsormoz.si

Ivanka Bezjak

čistilka

Polona Kociper

tajnica VIZ VI.

02 741 07 30 polona.kociper@gsormoz.si

Boris Šilak

hišnik

Katja Tretjak

pooblaščenka za varstvo osebnih podatkov, pravnica, zaposlena v podjetju Center za pravno pomoč d.o.o.

059340910 katja@czpp.si

Strokovni delavci

Damaris Potočnik

učiteljica NGL in Solfeggia

02 741 07 36 damaris.potocnik@gsormoz.si

Larisa Juvančič

učiteljica klavirja

02 741 07 37 larisa.juvancic@gsormoz.si

Tadeja Mesarič

učiteljica klavirja

02 741 07 44 tadeja.mesaric@gsormoz.si

Tanja Korpar

učiteljica klavirja, GP in PGV

02 741 07 33 tanja.korpar@gsormoz.si

Jernej Kirbiš

učitelj klavirja

02 741 07 39 jernej.kirbis@gsormoz.si

Tina Pečar Laznik

učiteljica petja

02 741 07 43 tina.pecarlaznik@gsormoz.si

Doroteja Feguš

učiteljica flavte

02 741 07 42 doroteja.fegus@gsormoz.si

Ana Nuša Juričinec

učiteljica flavte

02 741 07 46 ananusa.juricinec@gsormoz.si

Vladimir Krničar

učitelj trobil

02 741 07 38 vladimir.krnicar@gsormoz.si

Rado Munda

učitelj klarineta in saksofona

02 741 07 35 rado.munda@gsormoz.si

Viktor Malec

učitelj diatonične harmonike

02 741 07 32 viktor.malec@gsormoz.si

Andrej Kos

učitelj harmonike

02 741 07 35 andrej.kos@gsormoz.si

Eleonora Bruk

učiteljica violine in viole

02 741 07 41 eleonora.bruk@gsormoz.si

Domen Obilčnik

učitelj kitare

02 741 07 47 domen.obilnik@gsormoz.si

David Petek

učitelj kitare

02 741 07 34 david.petek@gsormoz.si

Sandra Krničar

učiteljica tolkal

sandra.krnicar@gsormoz.si

Petra Turk

učiteljica baleta

02 741 07 45 petra.turk@gsormoz.si

Mojca Kovačič

vodja možoretne skupine